PIOSENKI ŚWIĄTECZNE
W MDK

Nie ma lepszego sposobu na uczczenie Świąt Bożego Narodzenia niż słuchanie świątecznych piosenek! My w tym roku poszliśmy o krok dalej i zrealizowaliśmy kolędy i piosenki świąteczne w MDK.

Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku zaprosił nas w tym roku na swój coroczny koncert muzyki świątecznej. Młodzi wokaliści wzięli na warsztat oczywiście kolędy i piosenki świąteczne. Pod opieką Marty Głowackiej – Szmyd i Katarzyny Stanek pracowali nad swoimi utworami, aby doprowadzić je do perfekcji. Bez wątpienia występ przed publicznością i w towarzystwie kamer nie był dla nich łatwy. Jednak wszyscy poradzili sobie świetnie i na pewno mają ogromne szanse na sukces.

Naszym zadaniem było stworzenie świątecznej atmosfery i zarejestrowanie występu młodych artystów. Aby nie stresować występujących ograniczyliśmy sprzęt i ludzi do minimum, przy jednoczesnym zachowaniu jakości i dbałości o wszelkie szczegóły, na które zwrócono nam uwagę. Dzięki temu bezdyskusyjnie udało nam się osiągnąć pożądany efekt.

Młodym artystom serdecznie gratulujemy, a Pani Litosławie Koper – dyrektor MDK serdecznie dziękujemy. Za zaproszenie, a przede wszystkim za zaufanie! To nie była nasza pierwsza współpraca i mamy nadzieję, że jeszcze wiele przed nami.

Jeżeli chcecie zobaczyć jakie inne wydarzenia mieliśmy okazję realizować zerknijcie do zakładki REALIZACJE.

 

Potrzebujesz transmisji z profesjonalnie zrealizowanym obrazem oraz dźwiękiem? Zapraszamy do współpracy!
ZAPYTAJ O WYCENĘ!
Zaufali nam
Partnerzy
Copyright ©2022 STREAMINGI.PL. ALL RIGHTS RESERVED. PROJEKT I REALIZACJA   RSO.PL
Formularz kontaktowy
Jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania?
Chętnie odpowiemy.
Formularz kontaktowy
Jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania?
Chętnie odpowiemy.