KONCERT
BACZYŃSKI 100

26 września w płockim amfiteatrze odbyło się kolejne wyjątkowe wydarzenie podczas, którego byliśmy obecni. Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku znowu wyruszyła w teren tym razem na koncert Baczyński 100.

Na koncert wybraliśmy się w roli obsługi technicznej. Pracownicy, wykładowcy i studenci pojechali do Płocka aby zrealizować stream z tego wydarzenia na najwyższym poziomie. Do dyspozycji mieli najnowszy sprzęt i możliwość pracy z zawodowcami. Studenci z pewnością mieli mnóstwo możliwości do nauki podczas wydarzenia o takiej skali. Dzięki obecności wykładowców – realizatorów z wieloletnim doświadczeniem mogli podpatrywać jak pracować pod presją czasu i wielkości wydarzenia. Kolejny stream zrealizowany przez przedstawicieli Akademii zakończył się ogromnym sukcesem! Wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania tego wyjątkowego przedsięwzięcia dziękujemy i gratulujemy.

Krzysztof Kamil Baczyński z pewnością był jednym z najważniejszych poetów pokolenia Kolumbów. Zostawił po sobie niezliczoną ilość wierszy, poematów i opowiadań. Pomimo śmierci w młodym wieku pozostawił po sobie ważny artystycznie ślad. Z okazji setnej rocznicy urodzin Baczyńskiego, Samorząd Województwa Mazowieckiego we współpracy z Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki im. Franiciszki i Stefana Themersonów zorganizował koncert pod tytułem “Baczyński 100”.

Wydarzenie mające na celu upamiętnienie dokonania twórcy odbyło się 26 września 2021r. w płockim amfiteatrze. Przedstawiało dwa okresy z życia twórcy: czas wolnej młodości i czas okupacji. Przedstawieniem utworów poety przypadło aktorom takim jak: Karolina Gorczyca, Piotr Bajtlik, Katarzyna Herman, Mariusz Bonaszewski, Grażyna Barszczewska oraz Jerzy Schejbal. Muzyka specjalnie na to wydarzenie skomponował przez sam mistrza i zdobywca nagrody Grammy oraz jego zespół, Włodek Pawlik. Na scenie mogliśmy oglądać również wokalistów: Natalię Wilk i Marka Bałatę w towarzystwie zespołu w składzie:  Damian Kostka, Adam Zagórski i Łukasz Pawlik. Wydarzenie zostało wyreżyserowane przez powszechnie znanego Tomasza Mana. Koncert został objęty wieloma patronatami,  między innymi honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika oraz Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego.

 

Potrzebujesz transmisji z profesjonalnie zrealizowanym obrazem oraz dźwiękiem? Zapraszamy do współpracy!
ZAPYTAJ O WYCENĘ!
Zaufali nam
Partnerzy
Copyright ©2022 STREAMINGI.PL. ALL RIGHTS RESERVED. PROJEKT I REALIZACJA   RSO.PL
Formularz kontaktowy
Jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania?
Chętnie odpowiemy.
Formularz kontaktowy
Jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania?
Chętnie odpowiemy.